+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: راهنمای خرید پروتئین

1. Top | #1

Question راهنمای خرید پروتئین

سلام به همگی دوستان و ورزش دوستان و اساتید گرامی
    یک سوال تقریباً فوری از خدمت شما داشتم

فردا دوستای من دارن میرن که پودر و مکمل بگیرند من هم که حدود یک ماهی میشه باشگاه میرم خواستم بگیرم گفتم یه مشورتی هم با شما داشته باشم .

اول مشخصات :
    وزن 68 کیلو گرم
    قد 178 سانتی متر

من میخوام حجم کار کنم و وزن خودم رو تا سقف 75 الی 80 کیلو گرم برسونم که تقریبا میشه گفت وزن ایده آل من است .

خب دوستان به من موارد زیر رو پیشنهاد کردند :
    پروتئین
    کراتین
    قرص دیانابول
    و آمپول که اسمش رو نگفتن فکر کنم تستسترون باشه

خودم با قرص و آمپول مخالفم

حالا نظر شما رو میخواستم بدونم که پروتیئن چند درصد باید بگیرم برای حجم با توجه به وزن و قد خودم و کراتین چه نوعی باید باشه اگه راهنمایی م کنید ممنون میشم چون سر رشته زیادی ندارم .

""خواهشاً کمی زودتر جواب بدید چون فردا داریم میریم برای خرید""
    فقط میدونم کل این سوالات برای این بخش نیست اما چون عجله دارم مجبور شدم همه رو اینجا بپرسم تورو خدا هی انتقال ندید این ور اونور

2. Top | #2
    lazem nist k be in zoodi ampol bezani.fk mikonam ba y creatin va carboprotein jvb begiri.chon dore avale jvb mide

3. Top | #3
    سلام ب نظر من اگ گینر و با گلاتامین و قرص دیانابول بگیری خیلی بهترع و مارک گینر on بخر قرص fate fast هم خیلی خوبه ک اگر اشتهای خوبی نداری خیلی کمک میکنه بهت در صورتی ک قرص های fat faste رو بخوری و همراهش غذاهای مفید بخوری

4. Top | #4
    به نظر من فعلا هیچ چیز نیاز نیست مصرف کنید! شاید این حرف ناراحتتون کنه ولی فقط قاچاقچی های مکمل فعلا به شما پیشنهاد میدن.

5. Top | #5
    بنظر من فعلا هیچ نیازی به مصرف مکمل نداری
    دکتر حیدری فوق تخصص جراحی پلاستیک

+ پاسخ به موضوع