+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سئوال "فعالیت جنسی و تاثیر روی بدنسازی"

1. Top | #1

سئوال "فعالیت جنسی و تاثیر روی بدنسازی"

سلام
    میرم سر اصل مطلب و تمامی اطلاعات رو مینویسم تا سئوالی نمونه!
    18 سالمه - فیتنس کار میکنم - قد 185 - وزن 60 - بی ام آی 17.2
    تنها مکملی هم که مصرف میکنم یک پروتیین هست و بس
    هفته ای 3الی5 روز به مدت 1ساعت بدنسازی میرم و برنامم این هست
    1-پرس سینه هالتر - بالا سینه دمبل - پروانه - زیربغل سیمکش دستباز پشت - سیمکش دست تنگ جلو - پارویی - شنا- مچ
    2-جلو بازو هاتر - تک دمبل استاده - پشت بازو تک دمبل - پشت بازو جفت دست دمبل - شنا - سیمکش جلو - سیمکش پشت
    3-پرس پا - پشت پا - جلو پا - ساق پا - پرس سینه هالتر - سیمکش جلو بازو -مچ
    4- شنا - تی دستگاه - زیربغل دست باز پشت گردن - نشر جلو - نشر طرفین - پارویی - جلو بازو هالتر
    5-پرس سینه هالتر - پروانه - بالا سینه دمبل - یتس - دمبل چکشی - جلو بازو دمبل ایستاده - پارویی -شنا - مچ

فعالیت جنسی ام زیاد هست و اگه کنترل نکنم در طول هفته به 2 بار میرسه ، بعد از فعالیت جنسی هم بدنسازی برام سخت تر هست و وزنه های سبکتر میزنم و این کار مانع پیشرفتم شده.
    مفصل هام صدا میدن و بعضی وقت ها کشش رگ و عضله دارم و حجم عضلاتم کم میشه - برای احیای مایع مفصلی قرص سه گانه ی آهن - زینک - منیزیم + امگا 3 مصرف میکنم ولی همچنان انرژی که قبلا داشتم رو ندارم و حداقل 1روز نمیتونم تمرین کنم و باشگاه برم .

لطفا نظر و پیشنهادتون رو در باره ی مسئله و یا هر نظر دیگه ای داشتید بگید
    مممنون

2. Top | #2
    سلام
    شما عزيز اول يا بايد فعليت جنسيتو كم كني يا بايد دوره باشگاه رفتنو خط بكشي چون اين دوكاملا ضد هم هستن و جز وقت تلف كردن واست نداره . خودت نوشتي پيشرفتي نداري دليلش هم مشخصه !
    دوم شما برنامه وي واسه تمرين نداري . اگه مي خواي از باشگاه رفتن نتيجه بگيري بايد به طور مداوم و هر روز تمرين داشته باشي برنامه غذايي خوبي داشته باشي و فعاليت جنسي خيلي خيلي كمي داشته باشي .
    فشار اوردن روي مفصلهات كه صدا مي دن در دراز مدت باعث سايده شدن ميشه .
    موفق باشي

تنها 99 درصد مردها هستند که باعث بدنامي 1 درصد باقي مانده مي شوند!

3. Top | #3
    خدا روشکر از زمانی که رفتم باشگاه این رفتارها رو گزاشتم کتار و بسیار تغییراتی جدی و اساسی در خودم دیدم
    شوخی نیست یک بار تماس جنسی یا خود ... مساویست با 20 کیلومتر پیاده روی خلاصه یعنی زوار ادمو در میاره باید گزاشت کنار /
    ویرایش توسط ارش شمس : 2012-11-02 در ساعت 04:52 PM

+ پاسخ به موضوع